Бачинська Дарина.jpg

Гран-прі у номінації Духові інструменти

Бачинська Дарина (флейта)

І місце - 4 категорія

Викладач: Вєслав Суруло

Краківська музична академія

 

Переможці - 1 категорія

Гречух Соломія.jpg
Зігмонт Андрій.jpg
Матковський Сергій.JPG

Гречух Соломія (кларнет)

І місце

Викладач: Калитин Тарас Гнатович

Львівська дитяча школа мистецтв №5

Зігмонт Андрій  (флейта)

І місце

Викладач: Счастлива Наталія Леонтіївна

ДМШ №3 ім. В.С. Косенка

Матковський Сергій (саксофон)

ІІ місце

Викладач: Третьяк Сергій Олександрович 

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв 

Лемех Домініка.JPG
Лемішко Катерина.jpg
Кравчук Володимир.jpg

Лемех Домініка (флейта)

ІІ місце

Викладач: Лемех Андрій Андрійович

Муніципальна школа музики і сценічного мистецтва

Лемішко Катерина (флейта)

ІІ місце

Викладач: Погрібна  Інна  Олександрівна

Одеська дитяча музична школа №11

Кравчук Володимир (кларнет)

ІІ місце

Викладач: Костинюк Віктор Михайлович

Джуринська дитяча музична школа

Мамаєва Таїсія.jpg
Солоділова Вікторія.jpg
Абасова Аміна.jpeg

Мамаєва Таїсія (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Москаленко Тетяна Миколаївна

Дитяча школа мистецтв №5

Солоділова Вікторія (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Расторгуева Вікторія

ДМШ№9 ім. Сокальського

Абасова Аміна (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Савельєва Олександра Олександрівна

ДМШ 27

Губіна Надія.jpg

Губіна Надія (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Москаленко Тетяна Миколаївна

Дитяча школа мистецтв №5

 

Переможці - 2 категорія

Ратьков-Рожнов Максим.jpg
Мокрик Денис.jpg
Грігорян Петро .jpg

Ратьков-Рожнов Максим (труба)

І місце

Викладач: Наконечний Роман Михайлович

ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

Мокрик Денис (саксофон)

І місце

Викладач: Миляновський Василь Ярославович

ЛДДМШ №1 ім. А. Кос–Анатольського

Грігорян Петро (саксофон)

ІІ місце

Викладач: Фотуйма Роман Богданович

Дистанційна Школа ОПТІМА

Ясінський Родіон .jpg
Корсун Тимофій.jpg
Скрицький_Данііл.JPG

Ясінський Родіон (саксофон)

ІІ місце

Викладач: Кондратюк Н.Ю.

Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім.П.С.Столярського

Корсун Тимофій (туба)

ІІ місце

Викладач: Чиркін Володимир Миколайович

Коростенська школа мистецтв ім. А. Білошицького

Скрицький Данііл  (саксофон)

ІІІ місце

Викладач: Свиридов Петро Олексійович

Дитяча Школа Мистецтв №1

Солонська Олена..jpg
Каспрук Богдана.jpg
Гончаренко Назар.jpg

Солонська Олена (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Солонська Оксана Вікторівна

КЗ Маріупольська музична школа №2

Каспрук Богдана (флейта)

ІІІ місце

Викладач: Вернюк Віталій Тарасович

Тернопільська музична школа №2 ім. М. Вербицького

Гончаренко Назар (кларнет)

ІІІ місце

Викладач: Мартиненко Вячеслав Миколайович

ДМШ №2 імені В.П.Шаповаленка

Леськів Володимир.jpg
Імаметдінов Владислав.jpg

Леськів Володимир (валторна)

ІІІ місце

Викладач: Сокол Владислав Михайлович

ЗДМШ № 3

Імаметдінов Владислав (тромбон)

ІІІ місце

Викладач: Фоменко Володимир Миколайович

КССМШі ім. Лисенка

 

Переможці - 3 категорія

МатвієнкоСофія.jpg
Окаринський Остап.jpg
Фролова Каміла.jpg

Матвієнко Софія  (флейта)

І місце

Викладач: Анна Попе

Школа молодіх музикантів Пюрселла

Окаринський Остап (флейта)

ІІ місце

Викладач: Ласійчук Валентина Іванівна

Тернопільська музична школа №-1 ім. В.Барвінського

Фролова Каміла (альт-саксофон)

ІІ місце

Викладач: Ночовний Олександр     Григорович

Шосткинська Дитяча Школа Мистецтв

Терлак Богдан.jpg

Терлак Богдан (кларнет)

ІІІ місце

Викладач: Вавричин Григорій
Йосипович

Дитяча Школа Мистецтв ім.
Богдана-Юрія Янівського

 

Переможці - 4 категорія

Петрик Владислав.jpg
Зінкевич Соломія.jpeg
Забродський Ілля .jpg

Петрик Владислав (кларнет)

ІІ місце

Викладач: Алтухов Валерій Миколайович

ХНУМ ім. І.П. Котляревського

Зінкевич Соломія (флейта)

ІІ місце

Викладач: Качмарчик Володимир Петрович

Луганська державна академія культури і мистецтв

Забродський Ілля (тромбон)

ІІІ місце

Викладач: Кононихін Василь Павлович

Комунальний заклад «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради

 

Грамотами за участь нагороджуються:

 

1 категорія

2 категорія

3 категорія

©2020 Odesa Music Olymp