Якубовский Всеволод1.jpg

Гран-прі у номінації Народні інструменти

Якубовський Всеволод (баян)

І місце - 1 категорія

Викладач: Юнкинд Наталия Васильевна

ЦДШИ при ПГИК

Мурза Олексій1.jpg

Гран-прі у номінації Народні інструменти

Мурза Олексій (Баян)

І місце - 4 категорія

Викладач: Мурза Володимир Анатолійович

ОНМА ім.А.В.Нежданової

Переможці - 1 категорія

Бандура

Кожушко Дмитро2.jpg
Герелиця Лілія2.JPG
Паладійчук Єгор3.jpg

Кожушко Дмитро

ІІ місце

Викладач: Ястребова Марина Олександрівна 

Дитяча музична школа № 4 м. Херсона  

Герелиця Лілія

ІІ місце

Викладач: Гаврилюк  Олена Василівна

Тернопільський ліцей № 21 спеціалізована мистецька школа ім.І.Герети

Паладійчук Єгор

ІІІ місце

Викладач: Коваль Ганна Сергіївна 

ВДШМ Вишенька 

Ляховська Дарина3.jpg

Ляховська Дарина

ІІІ місце

Викладач: Мулька Галина Володимирівна

Сокальська школа мистецтв ім.В.Матюка

Гітара

Ілик Аріна1.jpg
Головко Марія2.jpg
Мещанинова Александра2.jpg

Ілик Аріна

І місце

Викладач: Юренко Маргарита Анатоліївна

ДМШ№29 м.Київ  

Головко Марія

ІІ місце

Викладач: Головань Катерина Олексіївна

ДШМ им.С.Турчака

Мещанінова Олександра

ІІ місце

Викладач: Молоткова Ольга Миколаївна 

Дитяча школа мистецтв № 7

Лахута Борис3.jpg

Лахута Борис

ІІІ місце

Викладач: Тимків Антон Романович

м.Тернопіль муз. Школа №1 імені В.Барвінського

Домра

Марченко Ксения1.jpg
Ніканоров Михайло2.jpg
Міщенко Ілля2.jpg

Марченко Ксенія

І місце

Викладач: М'ясоїдова Татяна Сергіївна

ДМШ №11

Ніканоров Михайло

ІІ місце

Викладач: Мурза Людмила Анатоліївна

КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси»

Міщенко Ілля

ІІ місце

Викладач: Куртяк Н. П.

ДМШ № 21

Cамков Ярослав2.JPG
Сагинбаев Артем3.jpeg
Будика Олександр3.jpg

Cамков Ярослав

ІІ місце

Викладач: Євсеєнко Оксана Олександрівна

Дитяча музична школа № 16

Сагинбаев Артем

ІІІ місце

Викладач: Масалаб Єлена Юріївна

МКОУДО "Горбунківськая ДШМ"

Будика Олександр

ІІІ місце

Викладач: Євсеєнко Оксана Олександрівна

Дитяча музична школа № 16

Акордеон

Єфіменко Ельдар2.jpg
Титорчук Дмитро3.jpg

Єфіменко Ельдар

ІІ місце

Викладач: Кузьміна Віра Леонідівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім.О.Гончара

Титорчук Дмитро

ІІІ місце

Викладач: Остапчук Надія Миколаївна

КДШМ № 23

Баян

Москалюк Ілля1.jpg
Лозовський Володимир2.JPG
Темиркенова Элина3.JPG

Москалюк Ілля

І місце

Викладач: Москалюк Едуард

Кельменецька музична школа ім. М. Ткача

Лозовський Володимир

ІІ місце

Викладач: Лозовський Володимир Дмитрович

Устинівська ШЕВ (школа естетичного виховання)

Теміркенова Еліна

ІІІ місце

Викладач: Іваніцькая Татяна Миколаївна

ДШМ № 1

ГРОМ РОМАН3.jpg

Гром Роман

ІІІ місце

Викладач: Кіца Роман Ігорович

Дрогобицька дитяча музична школа №2 ім.Романа Сороки

Балалайка, Сопілка, Цимбали

Ляховецький Михайло1.jpg
Назарчук Соломія2.jpg
Житковський Назар2.jpg

Ляховецький Михайло (балалайка)

І місце

Викладач: Мурза Олександр Анатолійович

КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси»

Назарчук Соломія (сопілка)

ІІ місце

Викладач: Отрош Микола Іванович      

                           

Коропська школа мистецтв

Житковський Назар (цимбали)

ІІ місце

Викладач: Мостовий Сергій Віталійович

КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2»

Переможці - 2 категорія

Бандура

Диктант Софія1.jpg
Зенченко Давид2.jpg
Гаврилюк Леся2.jpg

Диктант Софія

І місце

Викладачі: Хоменко Ірина Олександрівна, Сердюченко Юлія Олексіївна (вокал)

«Ліцей мистецтв» №133

Зенченко Давид

ІІ місце

Викладач: Зенченко Катерина Сергіївна      

                           

Шосткинська дитяча школа мистецтв   

Гаврилюк Леся

ІІ місце

Викладач: Хоменко Ірина Олександрівна

"Ліцей мистецтв" №133

Білоусова Софія2.jpg
Журба Анастасія3.jpg
Дем’янова Інна3.jpg

Білоусова Софія

ІІ місце

Викладач: Оленич Вікторія Вікторівна

Вінницька дитяча музична школа №1

Журба Анастасія

ІІІ місце

Викладач: Слободян Ольга Теодорівна

ХДШМ”Райдуга”

Дем’янова Інна

ІІІ місце

Викладач: Оленич Вікторія Вікторівна

Вінницька дитяча музична школа №1

Гітара

Баталов Максим1.jpg
Осадчий Володимир2.jpg
Леонідов Вадим2.jpg

Баталов Максим

І місце

Викладач: Пластун Олена Степанівна

ДШМ им.С.Турчака

Осадчий Володимир

ІІ місце

Викладач: Пластун Олена Степанівна     

                           

ДШМ им.С.Турчака   

Леонідов Вадим

ІІ місце

Викладач: Добровольська Світлана Павлівна

КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 11»  

Русин Іван3.jpg
Молень Євгенія3.jpg

Русин Іван 

ІІІ місце

Викладач: Єнченко Ольга Вячеславівна

Ужгородська Дитяча Школа Мистецтв

Молень Євгенія

ІІІ місце

Викладач: Кондир Світлана Іванівн

Тернопільська музична школа № 1 ім.В.Барвінського

Домра

Новікова Вероніка1.jpg
Неверов Александр2.jpg

Новікова Вероніка

І місце

Викладач: Фареній Тетяна Борисівна

Дитяча музична школа №3 ім.В.С.Косенка м.Київ

Неверов Олександр

ІІ місце

Викладач: М'ясоїдова Татяна Сергіївна    

                           

ДМШ №11

Акордеон

Чернышев Максим1.jpg
Алешков Олег2.jpg
Грицун Владислав2.jpg

Чернишев Максим

І місце

Викладач : Юнкінд Натал'я Василівна

МАУ ДО ДШМ 4 «Кварта»

Алешков Олег

ІІ місце

Викладач: Федорчук Максим Ігорович      

                           

МШ № 2 м.Білицьке   

Грицун Владислав

ІІ місце

Викладач: Утєнкова Світлана Василівна

Токмацька дитяча музична школа

Мазуров Даниил2.jpg
Оніпко Валерія2.jpg
Крижановська Вікторія3.jpg

Мазуров Даниил

ІІ місце

Викладач: Махоніна Людмила Володимирівна 

МШ №5

Оніпко Валерія

ІІ місце

Викладач: Братанова Тетяна Веніамінівна

Полтавська ДМШ № 1 ім.П.Майбороди

Крижановська Вікторія

ІІІ місце

Викладач: Ковченко Людмила Євгенівна

КПНЗ «Дитяча музична школа №8, м. Одеса

Петрова Яна3.jpg
Крищук Петро3.jpg
Катишкіна Людмила3.JPG

Петрова Яна

ІІІ місце

Викладач: Богдан Людмила Олександрівна

КПНЗ «Сєверодонецька дитяча музична школа № 2»

Крищук Петро

ІІІ місце

Викладач: Кушнаренко Галина Iванiвна   

Дитяча школа мистецтв №6

Катишкіна Людмила

ІІІ місце

Викладач: Оверко Наталя Олександрівна

Дитяча музична школа Енергодарської міської ради

Болдышев Матвей3.jpg

Болдишев Мaтвій

ІІІ місце

Викладач: Петрова Ольга В'ячеславовна

Нижчеудинськая района дитяча школа мистецтв

Канон

Казарян Асмик1.jpg
Калашян Ани2.jpg

Казарян Асмік

І місце

Викладач : Асатрян Маріне Лераївна

ДШМ «Вардуі»

Калашян Ані

ІІ місце

Викладач: Асатрян Маріне Лераївна    

                           

ДШМ «Вардуі»

Баян

Норбоев Вячеслав1.jpg
Боголепов Макар1.jpg
%D0%94%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%86%D0%BE%D0%

Норбоев Вячеслав

І місце

Викладач : Кривецька  Олександра  Володимирівна

ДШМ № 13

Боголєпов Макар

І місце

Викладач: Юнкінд Наталя Василівна      

                           

ДМШ №4 «Кварта»

Дворцов Кирил

І місце

Викладач: Аксенович Ольга Валерівна

СДМШ ім.Г.Свіридова

Пшенникова Маргарита2.JPG
Горбенко Олександр2.JPG
Попов Даніїл2.JPG

Пшеннікова Маргарита

ІІ місце

Викладач: Попова Людмила Миколаївна

ДШМ Пермського району

Горбенко Олександр

ІІ місце

Викладач: Оверко Наталя Олександрівна 

ДМШ Енергодарської міської ради

Попов Даніїл

ІІ місце

Викладач: Оверко Наталя Олександрівна 

ДМШ Енергодарської міської ради

Лосьмаков Михаил2.JPG
Поляков Григорий3.jpg
Тюкавкин Дмитрий3.JPG

Лосьмаков Михаїл

ІІ місце

Викладач: Календін Виктор Вікторович

ДШМ №1 м.Раменське

Поляков Григорий

ІІІ місце

Викладач: Наришкіна Олександра ЯковлІвна  

ДМШ № 2

Тюкавкін Дмитро

ІІІ місце

Викладач: Первухіна Єлена Миколаївна

ДШМ № 3

Балалайка, Цимбали

Василевський Радмир1.jpg
Кукарина Нина2.jpg
Грисюк Іванна3.jpg

Василевський Радмир (балалайка)

І місце

Викладач : Мурза Олександр Анатолійович

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

Кукаріна Ніна (балалайка)

ІІ місце

Викладач: М'ясоїдова Татяна Сергіївна      

                           

ДМШ №11

Грисюк Іванна (цимбали)

ІІІ місце

Викладач: Мостовий Сергій Віталійович

Рівненська дитяча музична школа №2

Переможці - 3 категорія

Бандура

Павлишин Анна2.jpg
Савчук Ольга3.jpg

Павлишин Анна

ІІ місце

Викладач: Деренюк Катерина Сергіївна

Калуська дитяча музична школа

Савчук Ольга

ІІІ місце

Викладачі: Залізняк Марина Вікторівна, Гончар Олена Миколаївнавокал(вокал)

Вінницький коледж Культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича

Гітара

Мулявка Тимур2.jpg
Нонєв Кіріл2.jpg
Волощук Валентин3.jpg

Мулявка Тимур

ІІ місце

Викладач: Мельник Валентина Олександрівна

Хмельницький Музичний Коледж ім.І.В.Заремби

Нонєв Кіріл

ІІ місце

Викладач: Варганік Сергій Миколайович     

                           

Одеська ДМШ. №2 ім.А.К.Глазунова   

Волощук Валентин

ІІІ місце

Викладач: Чаус Миколай Вікторович

Республіканський ліцей ім.С.В.Рахманінова

Городецька Світлана3.jpg

Городецька Світлана

ІІІ місце

Викладач: Литовченко Тетяна Володимирівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянськог

Баян

Манушин Алексей1.jpg
Дорошенко Микола2.jpg
Нестеров Илья2.jpg

Манушін Олексій

І місце

Викладач: Полякова Ірина Андріївна

ДМШ №4

Дорошенко Микола

ІІ місце

Викладач: Поліщук Віктор Михайлович 

                     

Івано-Франківське музичне училище ім.Д. Січинського    

Нестеров Ілля

ІІ місце

Викладач: Зузенков Ілля Oлександрович

Березівська ДШМ

Івегеш Іван2.jpg
Насадюк Іванна3.jpg

Івегеш Іван

ІІ місце

Викладач: Поліщук Віктор Михайлович

Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського