Переможці - 1 категорія

Граданович Назар.jpg
Савостьянов Георгий.jpg
Петрова Софія.jpg

Граданович Назар (академічний)

І місце

Викладач: Крупеня Анатолій Вікторович

Великоолександрівська школа мистецтв і ремесел

Савостьянов Георгий (академічний)

І місце

Викладач: Гарбуз Анастасія Андріївна

Вокально-хорова студія «Перлини Одеси»

Петрова Софія (академічний)

І місце

Викладач: Гарбуз Анастасія Андріївна

 

Вокально-хорова студія «Перлини Одеси»

 

Хачатрян Софія.jpg
Псхациева Амина.jpg
Вишняк Поліна.jpg

Хачатрян Софія (естрадний)

ІІ місце

Викладач: Швець Лариса Александровна

Великодолинська ДМШ

Псхациєва Аміна (академічний)

ІІ місце

Викладач: Фесенко Гульнара Габбасівна

Дитяча музична школа Енергодарської міської ради

Вишняк Поліна (академічний)

ІІ місце

Викладач: Гарбуз Анастасія Андріївна

Вокально-хоровастудія «Перлини Одеси»

Моспан Олександра.jpg
Ковальова Вероніка.jpg
Романюк Маргарита.jpg

Моспан Олександра (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Давидюк Наталія Юріївна

КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

Ковальова Вероніка (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Камолова І.В.

Дитяча музична школа №11

Романюк Маргарита (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Кравченко Тетяна Вячеславівна

КПНЗ    «Дитяча  школа  мистецтв  №3  м.Одеси»

Міщенко Анастасія.jpg
Фалій Станіслав.jpg
Эмилия Семенова.jpeg

Міщенко Анастасія (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Воскобойна Валентина Іванівна

Київська дитяча музична школа № 21

Фалій Станіслав (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Бузаєва Ірина Олексіївна

Дитяча школа мистецтв № 2

Эмілія Семенова  (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Анце Пурмале

Національная средня школа мистецтв

Переможці - 2 категорія

Лучкова Элизавета.jpg
Кіш Марія – Вікторія.jpeg
Дирів Соломія.jpg

Лучкова Элизавета (академічний)

І місце

Викладач: Н.В.Теплой

ДМШ №35 г. Киев

Кіш Марія – Вікторія (академічний)

ІІ місце

Викладач: Стахів-Винницька Наталія Юріївна

ЛДМШ 3

Дирів Соломія (академічний)

ІІ місце

Викладач: Маркович Ніна Іванівна

Dolyna Children's School of Aesthetic Education named after Myroslav Antonovych

Скорба Єлізавета.jpg
%D0%A5%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%
Зуборева Дарья.JPG

Скорба Єлізавета (академічний)

ІІ місце

Викладач: Гарбуз Лариса Валентинівна

Вокально-хорова студія «Перлини Одеси»

Харченко Софія (естрадний)

ІІ місце

Викладач: Карапетян Крістіне Мартинівна

Васильківська Дитяча Школа Мистецтв

Зуборева Дарья (естрадний)

ІІ місце

Викладач: Екимова Елена Владимировна

Детская Музыкальная Школа Искусств №5

Самсонова Марія.jpg
%D0%91%D1%96%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%96%D0%
Зазвірська Анастасія.jpg

Самсонова Марія  (естрадний)

ІІІ місце

Викладач: Котовська Леся Юріївна

музична школа Авдіївської міської ради

Білянівська Вероніка (естрадний)

ІІІ місце

Викладач: Давиденко Альбіна Вікторівна

Жашківська мистецька школа

Зазвірська Анастасія (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Бузаєва Ірина Олексіївна

Дитяча школа Мистецтв № 2 м. Миколаєва

Петров Данило.jpg
%25D0%259A%25D0%25B0%25D0%25BF%25D1%2583

Петров Данило (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Бойко Наталія Федорівна

Тернопільська муз.школа N1 ім. Василя Барвінського

Капустіна Олександра (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Королік Валентина Леонідівна

КЗСМО «Музична школа №1» КМР

Переможці - 3 категорія

Мельничук Ольга.jpg
Хан Соф‘я.jpeg
Страхов Юрій.jpg

Мельничук Ольга  (академічний)

І місце

Викладач: Мельничук Наталія Андріївна

Школа «Екстернів»

Хан Соф‘я (академічний)

І місце

Викладач: Рудас Людмила Федорівна

ДШМ 5

Страхов Юрій (академічний)

І місце

Викладач: Страхов Роман Юрійович

Броварська ДМШ

Знамеровська Ірина.jpg
Іваніцька Валентина.JPG
Торговецький Арсен.jpg

Знамеровська Ірина (академічний)

І місце

Викладач: Соловьев Олексій Анатолійович

Одеський колледж  мистецтв імені К.Ф. Данькевича

Іваніцька Валентина (академічний)

ІІ місце

Викладач: Сільчук Олена Олександрівна

Надвірнянська дитяча муз.школа

Торговецький Арсен (академічний)

ІІ місце

Викладач: Хороб Лідія Іванівна

Дрогобицький музичний коледж ім. Василя Барвінського

%D0%9A%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8F%20%
%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%20%
%D0%9D%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%20%D0%9A%

Куделя Софія (академічний)

ІІ місце

Викладач: Королік Валентина Леонідівна

КЗСМО «Музична школа №1» КМР

Яценко Анастасія (естрадний)

ІІІ місце

Уманський обласний музичний коледж ім.П.Д.Демуцького

Найда Кирило (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Школьна-Волошинова Н.А.

Куртяк Богдана.jpg
Торос Вероніка.jpg
Міміношвілі Іраклій.JPG

Куртяк Богдана (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Бєлова Ірина Йосипівна

Вечірня музична школа №1 ім. К.Г.Стеценка

Торос Вероніка (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Стахів-Винницька Наталія Юріївна

Львівська дитяча музична школа №3

Міміношвілі Іраклій (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Шатірова Ганна Володимирівна

Дитяча музична школа м.Болград

Козлова Катерина.jpeg
Рибицький Ілля.jpg

Козлова Катерина (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Боброва Яна Євгеніївна

Харківське музичне училище ім. Б.М. Лятошинського

Рибицький Ілля (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Гарбуз Лариса Валентинівна

Вокально-хорова студія «Перлини Одеси»

Переможці - 4 категорія

Ala Haiut.jpg
%D0%A1%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%8F%D0%BD%20%
Халіна Олена.jpg

Ala Haiut (академічний)

І місце

Викладач: Mihail Muntean

Academy of Music, Theatre and Fine Arts, Moldova, Chisinau

Согоян Анжела (академічний)

І місце

Викладач: ГоворухінаНаталя Олегівна

Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського

Халіна Олена (академічний)

ІІ місце

Викладач: Старікова Олена Петрівна

ХНУМ ім. І. Котляревського

Бонар-Коломия Еліна.JPG

Бонар-Коломия Еліна (академічний)

ІІІ місце

Викладач: Спаська Тетяна Володимирівна

ОНМА ім. А. Нежданової

Грамотами за участь нагороджуються:

1 категорія

2 категорія

3 категорія

©2020 Odesa Music Olymp