Переможці - 1 категорія

Вікторія Осовська.jpg
Красилич Дарий.jpg
Хай Тихон.png

Вікторія Осовська

І місце

Викладач: Палачова Катерина Володимирівна

ДМШ №12 імені К.І.Шульженко

Красилич Дарій

ІІ місце

Викладач: Гарькава Ірина Олександрівна  

Київська ДМШ №3 ім. В.С.Косенка

Хай Тихон

ІІ місце

Викладач: Самчук Інна Юріївна, Даценко Анатолій Володимирович

КЗ  «Луцька музична школа №3»

Тодорова Даяна.jpg
Поліна Скрипникова.jpg
Кобецький Михайло.jpg

Тодорова Даяна

ІІІ місце

Викладач: Майденберг-Тодорова Кіра Ісааківна

ДМШ № 2 ім. О.К. Глазунова м. Одеси

Скрипникова Поліна

ІІІ місце

Викладач: Тадеуш Оксана Анатоліївна

"Дитяча музична школа № 12 ім. К.І. Шульженко", місто Харків

Кобецький Михайло

ІІІ місце

Викладач: Тадеуш Оксана Анатоліївна

Дитяча музична школа № 12 ім. К.І. Шульженко", місто Харків

Ващенко Єлісавєта.jpg
Янішевська Анна.jpeg

Ващенко Єлісавєта

ІІІ місце

Викладач: Гарькава Ірина Олександрівна

КДМШ Ім. Косенка

Янішевська Анна

ІІІ місце

Викладач: Міронов Артем Олександрович

КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв

 

Переможці - 2 категорія

Ніколенко Михайло.jpg
Берчук Марія.jpg
Мельник Дарина.jpg

Ніколенко Михайло

І місце

Викладач: Ковальова Алла Леонідівна

КЗСМР-Сумська дитяча музична школа №3

Берчук Марія

І місце

Викладач: Штукалюк Ольга Іванівна

КЗ  «Луцька музична школа №3»

Мельник Дарина

ІІ місце

Викладач: Руденко Вікторія Михайлівна

КЗ СМР Сумська дитяча музична школа № 4

Антон Коваленко.JPG
Романова Олександра.JPG
Ващенко Борис.jpg

Коваленко Антон

ІІ місце

Викладач: Васильченко Антоніна Георгіївна

Романова Олександра

ІІ місце

Викладач: Копійка Ганна Павлівна

КПНЗ «Дитяча музична школа №3 м.Одеси»

Ващенко Борис

ІІІ місце

Викладач: Гарькава Ірина Олександрівна

КДМШ Ім. Косенка

Іщук Катерина.jpg
Дарницький Ілля.JPG
Щаслива Емілія.jpg

Іщук Катерина

ІІІ місце

Викладач: Волошина Олександра Миколаївна

КПСМНЗ " Дитяча музична школа №9 ім. Сокальського "

Дарницький Ілля

ІІІ місце

Викладач: Гарькава Ірина Олександрівна

Дитяча музична школа №3 ім. В.С. Косенка

Щаслива Емілія

ІІІ місце

Викладач: Імаметдінова Оксана Володимирівна

Святопетрівська дитяча школа мистецтв

 

Переможці - 3 категорія

Степасюк Христина.jpg
Лисенко Влада.png
Погребна Поліна.jpg

Степасюк Христина

І місце

Викладач: Штукалюк Ольга Іванівна

КЗ  «Луцька музична школа №3»

Лисенко Влада

ІІ місце

Викладач: Сурових Олексій Олексійович

ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського

Погребна Поліна

ІІ місце

Викладач: Міронов Артем Олександрович

КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв

Боцюра Володимир.jpg
%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%20%

Боцюра Володимир

ІІІ місце

Викладач: Гугель Олексанр Арнольдович

Харківське Музичне Училище

Яценко Анастасія

ІІІ місце

Викладач: 

Уманський обласний музичний коледж ім. П.Д.Демуцького

 

Переможці - 4 категорія

Михаил Ротарь.jpg
Жауров Роман.jpg
Мостовий Самсон.jpg

Михаил Ротарь

І місце

Викладач: Снежана Пысларь

Академия Музыки, Театра и Изобразительных Искусств

Жауров Роман

ІІ місце

Викладач: Бобылев Леонид Борисович

МГК. им. П. И. Чайковского

Мостовий Самсон

ІІІ місце

Викладач: Алексійчук Ірина Борисівна

Національна музична академія ім. П.І. Чайковського

 

Грамотами за участь нагороджуються:

 

1 категорія

2 категорія

3 категорія

4 категорія

©2020 Odesa Music Olymp