Категория 3 участник Семикрас Дмитро.jpg

Гран-прі у номінації Фортепіано

Семикрас Дмитро

Викладач: Морозова Світлана Павлівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського

Переможці - 1 категорія

Категория 1 участник Кашубайте клея.jpg
Категория 1 участник Саманов Володимир.j
%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%

Кашубайте Клея

І місце

Викладач: Дюбенко Вікторія Юнусівна

КДМШ №3 імені В.С.Косенка

Саманов Володимир

І місце

Викладач: Домнінська Тетяна Петрівна

КЗПО Горностаївська ДМШ

Вішневий Іван

ІІ місце

Викладач: Прядка Нина

РМЛ-інтернат ім. "Сергея Рахманінова" м.Кишинів

Категория 1 участник Терзи Ксения.jpg
Категория 1 участник Богдан Мария.jpg
Категория 1 учасник Оборкина Александра.

Терзі Ксенія

ІІ місце

Викладач: Покровська Зоя Миколаєвна

шк. ім П.С.Столярського

Богдан Марія

ІІ місце

Викладач: Солгутовська Галина Леонідівна

Дитяча музична школа №4 м.Херсона

Оборкіна Олександра

ІІІ місце

Викладач: Гурак Ольга Вікторівна

Дитяча музична школа

Категория 1 учасник Шаповалова Єлизавета
Категория 1 участник Илья Виншурт-Бежик.
Категория 1 участник Михайло Грязнов.jpg

Шаповалова Єлизавета

ІІІ місце

Викладач: Закліківська Олеся Сергіївна

Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат

Ілля Вінгурт-Бежик

ІІІ місце

Викладач: Менщікова Нінель Геннадіївна

Школа ім.проф.П.С.Столярського

Грязнов Михайло

ІІІ місце

Викладач: Житна Юлія Володимирівна

Музична школа Дніпропетровської академії ім.Глінки, м.Дніпро­­

Переможці - 2 категорія

фото Юрченко Богдан.jpg
Собко Дарія.jpg
Кашубайте Кая.jpg

Юрченко Богдан

І місце

Викладач: Ганська  Ольга Олександрівна

Вінницька Дитяча Музична школа №1

Собко Дарія

ІІ місце

Викладач: Завгородня Олена Василівна

Кролевецька дитяча школа мистецтв

Кашубайте Кая

ІІ місце

Викладач: Дюбенко Вікторія Юнусівна

КДМШ №3 імені В.С.Косенка

Португальська Арина.jpeg
Anna_Burel.JPG
Габрук Юлія.JPG

Португальська Арина

ІІ місце

Викладач: Cолгутовська Галина Леонидівна

ДМШ №4

Бурель Анна

ІІ місце

Викладач: Волкова Олена Іллівна

КПСМНЗ «ДМШ №9 ім. В. І. Сокальського»

Габрук Юлія

ІІІ місце

Викладач: Кушніренко Вікторія Борисівна

КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 9 ім. В.І.Сокальського»

Мітряну Ангеліна.jpg
Дощечкіна Вероніка.jpg
Манукян Гоар.jpg

Мітряну Ангеліна

ІІІ місце

Викладач: Скрипчак Надія Миколаївна

КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв імені М.Вериківського»

Дощечкіна Вероніка

ІІІ місце

Викладач: Луньов Андрій Іванович

КССМШ ім. М.В.Лисенка

Манукян Гоар

ІІІ місце

Викладач: Мовсисян Марине

Музикалная школа Ехегнсдзора, Вірменія

Переможці - 3 категорія

Панченко Ігор.JPG
Каленчук Яна.jpg
Лучков Олександр.jpg

Панченко Ігор

І місце

Викладач: Клименко Наталія Юріївна

ДДМШ #12

Каленчук Яна

ІІ місце

Викладач: Закопець Людмила Степанівна

Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім.С.Крушельницької

Лучков Олександр

ІІ місце

Викладач: Сокач Маріанна Ернестівна

Ужгородський музичний коледж імені Д.Є.Задора

Cojocari  Ovidiu.jpg
Хафіан Каріна.jpg
Табакар Костянтин.jpg

Cojocari  Ovidiu

ІІ місце

Викладач: Ciolpan Inesa

Art School "Valeriu Poleakov" Kishinev, Moldova

Хафіан Каріна

ІІІ місце

Викладач: Терещук Ольга Анатоліївна

Уманський обласний музичний коледж ім. П. Д. Демуцького

Табакар Костянтин

ІІІ місце

Викладач: Матвєєва Марина В’ячеславівна

Миколаївський коледж музичного мистецтва

Мамецька Мiлана.png

Мамецька Мiлана

ІІІ місце

Викладач: Короп Світлана Петрівна

Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо

­­

Переможці - 4 категорія

Рокіщук Софія.jpg
Оленюк Марія.jpg
Перегіняк Вікторія.png
Dasha Rosinskij.jpg

Рокіщук Софія

І місце

Викладач: Немира Ірина Дмитрівна

Львівська національна музична академія ім. М.В.Лисенка

Оленюк Марія

ІІ місце

Викладач: Немира Ірина Дмитрівна

Львівська національна музична академія імені Миколи Віталійовича Лисенка

Перегіняк Вікторія

ІІІ місце

Викладач: Михайлів Ніна

Івано-франківське Державне музичне училище ім. Д. Січинського

Dasha Rosinskij

ІІІ місце

Викладач: Tatyana Prjevalskaya

Conservatorio professional de musica,La Coruña

Грамотами за участь нагороджуються:

1 категорія

2 категорія

3 категорія

4 категорія

©2020 Odesa Music Olymp