Ставицкий.jpg

Гран-прі у номінації Струнно-смичкові

Ставицький Арсеній (віолончель)

І місце - 4 категорія

Викладач: Щелкановцева Олена Михайлівна

Харківський національний університет мистецтв імені Котляревського

 

Переможці - 1 категорія

Diana Viktoria Cel - photo.jpg
IMG_2144.jpg
20200429_175651.jpg

Diana Viktoria Cel (скрипка)

І місце

Викладачі: Viktor Kuznetsov, Karolina Cel

Gsm I st. Trzebnica Poland

Урсакі Олексій (скрипка)

І місце

Викладач: Ревіна Оксана Миколаївна

Республіканський Музичний Ліцей–інтернат

ім.С.Рахманінова

Хоптянов Михайло (скрипка)

ІІ місце

Викладач: Любенко Тетяна Володимирівна

Zarema Sitshayeva (1).jpg
Глєб Арсеньєв-Кирилич.jpg
фото оксана.jpg

Сітшаєва Зарема (скрипка)

ІІ місце

Викладач: Юрченко Олена Олександрівна

Київська дитяча музична школа ім.Д.Кабалевського

Арсеньєв-Кирилич Ґлєб (віолончель)

ІІІ місце

Викладач: Чорна Тетяна Петрівна

Броварська міська дитяча музична школа

Шердюкова Оксана (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Ярова Наталія Борисівна

Хмельницька ДМШ №3

Жданова.jpg
Moldovanu Cezar.jpg

Жданова Єва (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Красілова Софія Василіївна

Дитяча музикальна школа №8

Moldovanu Cezar (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Buinovschi Galina

 

Переможці - 2 категорія

Чекаленко.jpg
Левінська Ірина.jpg
дарья.jpg

Чекаленко Олександра (скрипка)

І місце

Викладач: Лаптева Ганна Мiхайлiвна

школа ім.прoф.П.С.Столярського

Левінська Ірина (скрипка)

ІІ місце

Викладач: Пробоїв Галина Степанівна

Калуська дитяча музична школа

Ткачук Дар`я (віолончель)

ІІ місце

Викладач: Селезньова  Ірина

Вінницька дитяча музична школа №1

Ярова.JPG
Спринчан Антоніна (1).jpg
Шашков Иван.jpg

Ярова Дар’я (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Пасека В.Г.

Хмельницька дитяча музична школа№3

Спринчан Антоніна (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Бундзяк Ольга Василівна

Коломийська ДМШ №2 ім.Г.Грабець

Шашков Іван (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Таросян Тетяна Володимирівна

ГБУ ДО г. Москвы "Щаповская детская школа искусств "Гармония"

 

Переможці - 3 категорія

Виолончель 3 категория участник Петер Со
Maria Bolkonskaya.JPG
Мирослава Щербина.jpg

Сокач Петер (віолончель)

І місце

Викладач: Шутко Мирослав Іванович

Ужгородський музичний коледж іменіД.Є.Задора

Maria Bolkonskaya (віолончель)

ІІ місце

Викладач: Tamara Alexeeva

Children’s Music School of Academic College of Music at the Moscow State Conservatory named after P.I. Tchaikovsky

Щербина Мирослава (скрипка)

ІІ місце

Викладач: Шаригіна Олена Іванівна

Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв ім.С.Прокоф‘єва

%D0%91%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%80_edi
Бондарець.png

Брумар Родіон (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Мозгова Тетяна Олександрівна

КЗ «Олешківська дитяча музична школа»

Бондарець Уляна (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Боднар Ольга Григорівна

Львівський музичний коледж ім.С.Людкевича

 

Переможці - 4 категорія

Zaira_edited.jpg
Ella-Marie Steinmetz .jpg

Zaira Pena Montes (віолончель)

ІІ місце

Викладач: Ruslana Prokopenko

Ella-Marie Steinmetz (скрипка)

ІІІ місце

Викладач: Igor Mishurisman

Wiesbadener Musikakademie

 

Грамотами за участь нагороджуються:

 

1 категорія

2 категорія

3 категорія

4 категорія

©2020 Odesa Music Olymp