Р4001 Dušan Sretović .JPG

The Grand Prix 

Dušan  Sretović

Vienna / Austria

University for Music and performing Arts Vienna

Jasminka  Stančul

Переможці - 1 категорія

Hayk Julhakyan

І місце

Yerevan / Armenia

 

Art school after G.Budaghyan

Isabella Paronyan 

Герасимович Соломія

І місце

Дрогобич / Україна

Дрогобицька дитяча музична школа № 1

Лазарєва Наталія Олександрівна

Токарчук Софія

Sophia Tokarchuk

ІІ місце


Одеса / Україна

КЗПСО «Дитяча мистецька школа №4 м.Одеси»

Бойко Ольга Петрівна


 

 

Р1021 Hayk Julhakyan .JPG
Р1020 Герасимович Соломія .jpg
Р1008 Токарчук Софія.jpg
Р1004 Голубєва Поліна Вадимівна _ Holubi
Р1012 Богдана Василевська .jpg
Р1011 Мамедова Алсу Сархан Кызы.jpeg

Голубєва Поліна

Holubieva Polina

ІІ місце

Сєвєродонецьк / Україна

КПНЗ СДМШ №2    

Шаповалова Людмила Володимирівна


 

Василевська Богдана

Bohdana Vasylevcka

ІІ місце

Харків / Україна 

Харківська Спеціалізована Музична Школа-Інтернат 

Закліківська Олеся Сергіївна 

 

Мамедова Алсу  Сархан Кызы

Mamedova Alsu Sarxan qızı
 

ІІ місце

 

Рівне / Україна 

Рівненська дитяча музична школа № 2

Головко Нонна Ивановна      


 

 

Р1015 Шкурко Тимофій Сергійович .jpg
Р1006 Кіцера Аліна.jpg

Шкурко Тимофій
Shkurko Tymofiy

ІІІ місце

 

Суми / Україна

КЗСМР Сумська дитяча музична школа № 4 

Макарчук Антоніна Валеріївна


 

Кіцера Аліна 

Kicera Alina

ІІІ місце

Галич / Україна

Галицька дитяча музична школа     

Сватик Леся Степанівна    

Грязнов Михайло

ІІІ місце

Викладач: Житна Юлія Володимирівна

Музична школа Дніпропетровської академії ім.Глінки, м.Дніпро­­

Переможці - 2 категорія

Р2018 Ксьондзик Ольга Іванівна .jpg
Р2026 Журжа Поліна Андріївна  .jpg

Ксьондзик Ольга

 Ksondzyk Olga

І місце

Львів / Україна

Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат

імені Соломії Крушельницької 

Мартинова Наталія Іванівна 


 

Карапетян Софія

Кarapetian  Sofiia
 

І місце

Сєвєродонецьк / Україна

КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2»

Голубєва Ксенія Миколаївна

  
 


 

Журжа Поліна

Zhurzha Polyna

ІІ місце

Дніпро / Україна 

 

ДМШУКМ ім. О. Гончара

Кальченко Елеонора Іванівна


 

Р2002-Косенко-Аліса-.jpg
Р2017 Кусік Марія Ігорівна .jpg

Косенко Аліса

Kosenko Alice
 

ІІ місце

Ялта, Автономна Республіка Крим,
Україна

Веселова Олена Леонідівна


 

Раєвська Софія
 
Raevskaja Sofia

ІІ місце

Одеса / Україна

КЗПСО «Мистецька школа № 8

м. Одеси» 

Левинська Олена Іванівна  


 

Кусік Марія 

Kusik Mariia
 

ІIІ місце

Одеса / Україна

КЗПСО «Мистецька школа № 9 

м. Одеси»

Стефанова Валерія ГеоргіЇвна

 

Р2025 Демкович Вячеслав Вiталiйович  .j
Р2001 Грігорян Петро .jpeg
Р2014 Свіщов Захар Андрійович .jpg

Демкович Вячеслав  

Demkovych Viacheslav

ІІІ місце

Одеса  / Украïна

КЗПСО «Мистецька школа № 9 

м. Одеси»

Стефанова Валерия Георгиевна 

Грігорян Петро

ІІІ місце

Київ / Україна

КДШМ No2 ім.Вериківського 

Іващенко Тетяна Констянтинівна 

Свіщов Захар 

Svishchov Zahar

ІІІ місце

Івано-Франківськ / Україна

Івано-Франківська дитяча музична школа №3 ім.А.Кос-Анатольського

Середюк Тетяна Василівна 


 

Переможці - 3 категорія

Р3006 Коваль Лучія Григорівна   .jpg
Р3003 Когут Ігор Романович .JPG
Р3004 Саннікова Дар’я Олексіївна .JPG

Коваль Лучія 

І місце

Київ / Україна

КМАМ ім. Глієра

Гаврилюк Ірина Степанівна

Когут Ігор

 Kohut Ihor

І місце

 Дрогобич / Україна

Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. В. Барвінського

Садова Людмила Іванівна

Саннікова Дар’я

 Sannikova Daria

І місце

Харків / Україна

ХССМШі 

Закліківська Олеся Сергіївна

 

Р3010 Образцов Вадим Михайлович .jpg
%D0%A03002%20Dasha%20Rosinskij_edited.jp

Образцов Вадим 

Obraztsov Vadym

ІIІ місце

Київ / Україна

Київська середня спеціальна музична школа-інтернат імені М. В. Лисенка  

Рябов Ігор Сергійович 

Максимець Ярослав 

Maksimets Yaroslav

ІІІ місце

 Київ / Україна

КССМШ ім. М. В. Лисенка

Рябов Ігор Сергійович 

Dasha  Rosinskij

ІІІ місце

A Coruña / Spain

CMUS A Coruña

Ilona  Timchenko

Переможці - 4 категорія

Р4004 Анна Габрук .jpeg
P4009 Dina Elena.jpg
Р4005 Скрябіна Анастасія.jpg

Габрук Анна 

Anna Habruk

І місце

Київ / Україна

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського

Рощина Тетяна Олександрівна

Dina Elena Draugsvoll

ІІ місце

Copenhagen / Denmark­­

Suzuki Institute

Mette Rasmussen

Скрябіна Анастасія

Anastasiia Skriabina

 

ІІ місце

Київ / Україна

Національна музична академія
ім. П. І. Чайковського 

Ліфоренко Ольга Дмитріївна 

Грамотами за участь нагороджуються:

Gabriela Dindorf

ІII місце

Warsaw / Poland

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdansku

Waldemar Wojtal

Weronika Cwalina

ІІI місце

Siegen / Germany

The Grażyna and Kiejstut Bacewicz Academy of Music in Łódź (Poland)

Wojciech Kubica

P4006 Weronika Cwalina.jpeg