Odesa Music Olymp
IV Всеукраїнський музично-теоретичний конкурс
21 березня 2021 року        

С О Л Ь Ф Е Д Ж І О

3 клас  (шестирічне навчання)

  • Гончар Софія

    І місце

    учень КБУ «Музична школа №4 м. Чернівців»

    викладач

    Грушевська Світлана Іванівна

  • Войтко Софія

    ІІ місце

    учень Дитячої музичної школи ім.  М. Кондратюка  управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

    викладач

     Войтко Тетяна Олександрівна

  • Демчук Дмитро

    ІІ місце

    учень Ківерцівської дитячої музичної школи

    викладач

     Левчук Людмила Анатоліївна

  • Демчук Ангеліна

    ІІ місце

    учень Ківерцівської дитячої музичної школи

    викладач

     Левчук Людмила Анатоліївна

  • Климко Соломія

    ІІ місце

    учень Рава-Руської музичної школи

    викладач

     Стадницька Марія Володимирівна

  • Овсяннікова Ярослава

    ІІ місце

    учень КЗСМО «Музична школа № 5» Криворізької міської ради. м. Кривий Ріг

    викладач

     Ульшина Тетяна Петрівна

  • Козак Ірина

    ІІІ місце

    учень КБУ «Музична школа №4 

    викладач

     Грушевська Світлана Іванівна

4 клас  (шестирічне навчання)

  • Чередніченко Олексій

    І місце

    учень КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради» Донецька обл. 

    викладач

     Сасєва Лариса Анатоліївна

  • Костишина Вероніка

    І місце

    учень КБУ «Музична школа №4 м.Чернівців»

    викладач

     Ковальова Уляна Богданівна

  • Озерський Андрій

    ІІ місце

    учень Ладижинської Дитячої музичної школи

    викладач

     Недзельська Тетяна Володимирівна

  • Бурдун Микола

    ІІІ місце

    учень Київської  дитячої музичної школи №31

    викладач

     Базик Нінель Володимирівна

5 клас  (шестирічне навчання)

  • Олексин Оксана

    ІІ місце

    "учень Коломийської ДМШ №1
    ім. А.Кос-Анатольського "

    викладач

     Томич Надія Йосипівна

6 клас  (шестирічне навчання)

  • Лявтошлягер Софія

    ІII місце

    учень Рава-Руської музичної школи

    викладач

     Стадницька Марія Володимирівна

5 клас  (восьмирічне навчання)

  • Західова Дар’я

    І місце

    учень КПНЗ «Сєвєродонецька дитяча музична школа №1»

    викладач

     Фоміч Вікторія Сергіївна

  • Соловйова Мішель-Анастасія

    І місце

    учень КПСМНЗ «Дитяча музична школа №6 ім.М.В. Лисенка», Харків

    викладач

     Кондратьєва Тетяна Сергіївна

  • Кашубайте Клея

    І місце

    учень КДМШ №3 імені В.С.Косенка, Київ

    викладач

     Азарова Ольга Логвінівна 

  • Юрченко Любомир

    І місце

    учень «Вінницька дитяча музична школа №1» 

    викладач

     Ночевна Олена Борисівна

  • Шепель Світлана

    ІІ місце

    учень КЗ «Мистецька школа №1»
    м. Павлоград Дніпропетровська обл. 

    викладач

     Оболонська Наталя Олексіївна

  • Діаковський Іона

    ІІ місце

    учень КЗПСО «МШ №2 ім. О.К. Глазунова м. Одеси»

    викладач

     Кучер Ольга Костянтинівна

  • Погожих Анна

    ІІ місце

    учень Дитяча школа мистецтв №5, м. Київ

    викладач

     Кунцьо Катерина Сергіївна

  • Дубонос Кирило

    ІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька школа №10 м.Одеси»

    викладач

     Закржевська Лариса Дмитрівна

  • Ковальов Єлісей

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька Школа № 2

    ім. О.К. Глазунова м. Одеси»

    викладач

     Амарій Галина Василівна

  • Корсиков Олександр

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька школа №5

    м. Одеси» 

    викладач

     Сєркова Варвара Іванівна

  • Савка Яна

    ІІІ місце

    учень Жовківської дитячої школи мистецтв

    викладач

     Гуркало Ольга Степанівна

  • Жінчин Віолета

    ІІІ місце

    учень Жовківської дитячої школи мистецтв

    викладач

     Гуркало Ольга Степанівна

6 клас  (восьмирічне навчання)

  • Кашубайте Кая

    І місце

    учень Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С. Косенка

    викладач

     Азарова Ольга Логвінівна

  • Плаксін Євгеній

    І місце

    учень КБУ «Музична школа № 4» м. Чернівців

    викладач

     Савко Анастасія Василівна

  • Мех Єлизавета

    ІІ місце

    учень Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С. Косенка    

    викладач

     Азарова Ольга Логвінівна

  • Ленівенко Олена

    ІІ місце

    учень КПСМНЗ «Дитяча музична школа №13 ім.М.Т.Коляди», м. Харків

    викладач

     Рудакова Світлана Володимирівна

  • Буца Марта

    ІІІ місце

    учень ДМШ N 4 ім. Шостаковича, Віта

    викладач

     Грищук Леся Федорівна

  • Назаренко Ілля

    ІІІ місце

    учень Київської дитячої музичної школи №31

    викладач

     Базик Нінель Володимирівна

  • Філоненко Юлія

    ІІІ місце

    учень КЗ СДМШ4, Суми 

    викладач

     Руденко Вікторія Михайлівна 

  • Костевич Вадим

    ІІІ місце

    учень Рава-Руської музичної школи

    викладач

     Стадницька Марія Володимирівна

7 клас  (восьмирічне навчання)

  • Зима Надія

    І місце

    "учень Коломийська ДМШ № 1
    Ім. А.Кос-Анатольського"

    викладач

     Томич Надія Йосипівна

  • Хілько Нікіта

    ІІ місце

    учень КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради» Донецька обл.

    викладач

     Сасєва Лариса Анатоліївна

  • Остренко Софія

    ІІІ місце

    учень Таращанська Дитяча музична школа

    викладач

     Топало Світлана Миколаївна

  • Грігорян Петро

    ІІІ місце

    "учень КДШМ No2 ім.Вериківського 
    м.Київ"

    викладач

     Криницька Тамара Василівна 

8 клас  (восьмирічне навчання)

  • Щербаненко Микита

    І місце

    КЗПСО «МШ № 11 м. Одеси»

    викладач

     Камолова Іраїда Вікторовна

  • Кривошея Роман

    ІІ місце

    учень ДМШ № 8, м. Миколаїв

    викладач

     Савельєва Лариса Іванівна

  • Волкова Аліна

    ІІ місце

    учень КПСМНЗ «Дитяча музична школа №13 ім.М.Т.Коляди»

    викладач

     Рудакова Світлана Володимирівна

  • Наумкіна Олена

    ІІ місце

    КЗПСО «МШ №2 ім. О. К. Глазунова м. Одеси»

    викладач

     Кучер Ольга Костянтинівна

3 клас  (середні спеціалізовані музичні школи)

  • Смоквіна Іван

    І місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Шпілей Анна Віталіївна

  • Гетта Єлiзавета

    ІІ місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Шпілей Анна Віталіївна

5 клас  (середні спеціалізовані музичні школи)

  • Стружак Софія

    І місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Кравцова Олена Миколаївна

  • Заєць Ілля

    І місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Ковальова Марія Олексіївна

  • Чередайко Віра

    І місце

    учень КССМШ ім. М. В. Лисенка

    викладач

     Кизя Наталія

  • Терзі Ксенія

    І місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Ковальова Марія Олексіївна

  • Футуйма Володимир

    ІІ місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Кравцова Олена Миколаївна

  • Теодорович Євгенія

    ІІІ місце

    учень КССМШ ім. М. В. Лисенка

    викладач

     Кизя Наталія

6 клас  (середні спеціалізовані музичні школи)

  • Васильців Анастасія

    І місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Міщенко Тетяна Анатоліївна

  • Почебут Маргарита

    ІІ місце

    учень КССМШ ім. М. В. Лисенка

    викладач

     Кизя Наталія

7 клас  (середні спеціалізовані музичні школи)

  • Байбакова Рената

    ІІІ місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Дмитрук Олена Володимирівна

  • Матюк Софія

    ІІІ місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Міщенко Тетяна Анатоліївна

9 клас  (середні спеціалізовані музичні школи)

  • Щеглакова Софія

    ІІ місце

    учень Одеського державного музичного ліцею ім. професора П.С.Столярського

    викладач

     Міщенко Тетяна Анатоліївна

©2021 Odesa Music Olymp