The Grand Prix

 

Шелдунов Корній

Sheldunov Kornii

violin 

Kyiv, Ukraine    

"КССМШІ ім. М.В. Лисенка"    

Півненко Богдана     

Переможці - 1 категорія

  • Сітшаєва Зарема 

    Zarema Sitshayeva

    violin

    II місце

    Kyiv, Ukraine

    Київська дитяча музична школа № 14

    ім. Д. Кабалевського
    Юрченко Олена

  • Стецюк Альона 

    Stesyuk Alona

    violin

    II місце

    Rivne, Ukraine

    Рівненська ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка     Гусарук Тетяна

  • Небесна Ярина 
    Nebesna Yaryna

    violin

    III місце

    Kyiv, Ukraine

    Дитяча музична школа № 20    Грабовська Мар’яна

  • Шердюкова Оксана 
    Oksana Sherdyukova

    violin

    III місце

    Khmel'nyts'k, Ukraine

    Хмельницька ДМШ № 3

    Ярова Наталiя 

  • Васильєв Григорій
    Vasyliev Hryhorii

    cello

    II місце

    Kyiv, Ukraine

    "КССМШІ ім. М.В. Лисенка"

    Кулікова Вікторія

  • Семенюк Данило
    Semenyuk Danylo

    cello

    II місце

    Lviv, Ukraine

    Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка    Менцінський Тарас

  • Носевич Ярослав
    Nosevich Jaroslav

    cello

    III місце

    Minsk, Belarus

    Дитяча музична школа мистецтв № 6 м. Мінськ

    Харченко Анна 

Переможці - 2 категорія

  • Василькова Олександра

    violin

    I місце

    Kyiv, Ukraine    "КССМШІ ім. М.В. Лисенка"

    Півненко Богдана 

  • Суховієнко Микита  Suhovienko Nikita

    violin

    II місце

    Kyiv, Ukraine

    "КССМШІ ім. М.В. Лисенка"    Грабовська Мар’яна 

  • Веселина-Ларчикова Елизавета

    Veselina-Larchikova Yelyzaveta

    violin    

    II місце

    Odesa, Ukraine    

    Pedagogical practice department, Performing Art Faculty, Belgorod State Institute of Arts (Russia)    

    Anna Bykova

  • Завгородня Олександра

    violin

    II місце

    Zaporizhzhia, Ukraine    

    Запорізька дитяча музична школа
    № 2  
     

    Круглова Ольга 

  • Zhanna Hovhannisyan

    violin

    III місце

    Yerevan, Armenia

    School of Arts after B. Kanachyan    

    Alla Poghosyan

  • Rafael Hovhannisyan

    violin

    III місце

    Yerevan, Armenia

    School of Arts after B. Kanachyan

    Alla Poghosyan

  • Білоцька Наталія 
    Bilotska Nataliya

    cello

    II місце

    Zhytomyr, Ukraine
    Музична школа ім. Світослава Ріхтера     Кириленко Наталія 

  • Боженко Аїда 
    Bozhenko Ajida

    cello

    III місце

    Kropyvnytskyi, Ukraine

    Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького    

    Лісниченко Лариса 

Переможці - 3 категорія

  • Gaja Wilewska

    violin

    I місце

    Łódź, Poland

    H.Wieniawski Primary and Secondary Music School in Lodz,Poland    Magdalena
    Kling-Fender

  • Тімофєєв Василь 

    violin

    II місце

    Kharkiv, Ukraine    КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 1 ім. Л.Бетховена»    

    Свічкаренко Володимир 

  • Кміть Христина
    Kmit Khrystyna

    violin

    II місце

    Lviv, Ukraine

    "ЛССМШІ ім. Соломії Крушельницької "

     Сора Мирослав 

  • Кушнарьов Олександр

    violin

    II місце

    Kropyvnytskyi, Ukraine    Кропивницький музичний фаховий коледж

    Хілобокова Наталя 

  • Солонченко Михайло 
    Solonchenko Mihajlo

    violin

    III місце

    Kropyvnytskyi, Ukraine    Кропивницький музичний фаховий коледж

    Хілобокова Наталія 

  • Чорнобривець Лідія
    Chornobryvets Lydia

    violin

    III місце

    Kropyvnytskyi, Ukraine    Кропивницький музичний фаховий коледж

    Хілобокова Наталія 

  • Менцінський Лев
    Mentsinskyi Lev

    violin

    III місце

    Lviv, Ukraine

    "ЛНМА ім. М.В. Лисенка"

    Шутко Лідія

  • Ракша Надія 
    Nadiia Raksha

    viola

    II місце

    Kharkiv, Ukraine

    Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат     Купріяненко Емма 

  • Алієва Айдан

    cello

    III місце

    Kropyvnytskyi, Ukraine    Кропивницький музичний фаховий коледж

    Іванченко Марина 

  • Fomaida Yuzyuk

    cello

    III місце

    Kyiv, Ukraine

    Kyiv specialized music school namedafter Lysenko    

    Olena Chervova

  • Асенбай Алан
    Asenbay Alan

    cello    

    III місце

    Tuzdybastu, Kazakhstan

    Republican State Institution of Kazakhstan Republic’s Sport and Culture Ministry “Kulyash Baiseitova Republican Secondary Specialized Music Boarding School for gifted children”

    Omarova Raylana 

Переможці - 4 категорія

  • Окрутна Софія 
    Okrutna Sofiia

    cello

    II місце

    Lviv, Ukraine

    Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка    Менцінський Тарас

©2021 Odesa Music Olymp