Odesa Music Olymp
IV Всеукраїнський музично-теоретичний конкурс
21 березня 2021 року        

Музична література

3 клас  (шестирічне навчання)

  • Мащенко Ярослав

    І місце

    учень КЗ «Маріупольська школа мистецтв»  

    викладач

      Коваль Олена Іванівна

4 клас  (шестирічне навчання)

  • Чередніченко Олексій

    І місце

    учень КЗ «Мистецька школа №1 Краматорської міської ради» Донецька обл. 

    викладач

      Сасєва Лариса Анатоліївна

  • Власенко Марина

    І місце

    учень Школи мистецтв при Чернігівському фаховому музичному коледжі ім.Л.М.Ревуцького

    викладач

      Мінасян Лариса Борисівна

  • Тичина Ольга

    ІIІ місце

    учень Київської дитячої музичної школи №26 імені О.Г.Холодної 

    викладач

      Шкромида Юлія Русланівна

5 клас  (шестирічне навчання)

  • Колимба Даніель

    І місце

    учень КЗПСО «МШ № 13 м.Одеси»

    викладач

      Гінак Олена Павлівна

  • Мовчан Петро

    І місце

    учень КЗПСО «МШ № 13 м.Одеси»

    викладач

      Гінак Олена Павлівна

  • Похлебін Герман

    І місце

    учень КЗПСО «МШ № 13 м.Одеси»

    викладач

      Гінак Олена Павлівна

6 клас  (шестирічне навчання)

  • Кирмиза Валерія

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька школа № 5 м. Одеси»

    викладач

      Дяблова Крістіна Олегівна

5 клас  (восьмирічне навчання)

  • Воронков Анатолій

    І місце

    учень ДДШМ № 10, м. Львів 

    викладач

      Кушнір Олена Володимирівна

  • Марус Анна

    ІІІ місце

    -

    викладач

      Мітюріна Вікторія Вадимівна

6 клас  (восьмирічне навчання)

  • Ільїна Варвара

    І місце

    учень КЗ «Маріупольська школа мистецтв»  

    викладач

      Коваль Олена Іванівна

  • Мех Єлизавета

    І місце

    учень Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С. Косенка 

    викладач

      Виставкіна Олександра Ігорівна

  • Качанов Іван

    ІІ місце

    учень КЗ «Маріупольська школа мистецтв»  

    викладач

      Коваль Олена Іванівна

  • Павліненко Марія

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька Школа № 2

    ім. О.К. Глазунова м. Одеси»

    викладач

      Амарій Галина Василівна

7 клас  (восьмирічне навчання)

  • Лобода Маргарита

    І місце

    учень КПСМНЗ «ДМШ № 14» м. Харків

    викладач

      Нікітіна Алла Анатоліївна

  • Навроцька Марія

    І місце

    учень КЗПСО «МШ №2 ім. О. К. Глазунова м. Одеси»

    викладач

      Кучер Ольга Костянтинівна

  • Сосунович Марія

    І місце

    учень КЗ «Скадовська дитяча школа мистецтв»  

    викладач

      Яремкевич Галина Іванівна

  • Бабіюк Максим

    І місце

    -

    викладач

      Мітюріна Вікторія Вадимівна

  • Дойжа Катерина

    І місце

    учень КЗПСО «МШ № 6 м. Одеси»

    викладач

      Звіринська Наталія Пилипівна

  • Антонова Анна

    ІІ місце

    учень КЗ «Маріупольська школа мистецтв»      

    викладач

      Коваль Олена Іванівна

  • Спісівцев Олександр

    ІІ місце

    учень КЗ «Дитяча школа мистецтв імені Л.М.Нагаєва м.Чорноморська Одеської області»

    викладач

      Мужановська Олена Георгіївна

  • Комякова Ганна

    ІІ місце

    учень КЗ «Дитяча школа мистецтв імені Л.М.Нагаєва м.Чорноморська Одеської області»

    викладач

      Мужановська Олена Георгіївна

  • Гудзенко Наталя

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Школа мистецтв № 11 м. Одеси»

    викладач

      Комолова Іраїда Вікторівна

  • Мєшкан Анатолій

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «МШ № 13 м.Одеси»

    викладач

      Гінак Олена Павлівна

  • Кадиров Кірілл

    ІІІ місце

    учень КЗПСО «Мистецька школа №1 імені Е.Г. Гілельса міста Одеси»

    викладач

      Жаворонкіна Світлана Володимирівна

  • Карасьова Вероніка

    ІІІ місце

    учень Окнянської музичної школи

    викладач

      Дуднік Марина Миколаївна

8 клас  (восьмирічне навчання)

  • Супрун Марія

    І місце

    учень «Вінницька дитяча музична школа №1»

    викладач

      Авдєєва Яна Володимирівна

  • Нарижна Аліна

    І місце

    учень Коростенська школа мистецтв ім.А.Білошицького

    викладач

      Керезь Ірина Василівна

  • Волошин Мирослава

    І місце

    учень Великолучківської ДШМ

    викладач

      Медвідь Наталія Василівна

  • Делех Богдан

    І місце

    учень ПСМНЗ Вараська Дитяча музична школа 

    викладач

      Точинська Наталія Андріївна 

  • Бажмаєва Євгенія

    ІІІ місце

    учень Київської дитячої музичної школи № 12

    викладач

      Скворцова Наталя Миколаївна

  • Кондратюк Валентина

    ІІІ місце

    учень Київської дитячої музичної школи № 12

    викладач

      Скворцова Наталя Миколаївна

©2021 Odesa Music Olymp